Comunicat de presă post eveniment antreprenoriat PROGRAME PENTRU STIMULAREA ŞI DEZVOLTAREA ÎNTREPRINDERILOR MICI ŞI MIJLOCII CU FINANŢARE DE LA BUGETUL DE STAT ŞI DIN SURSE EXTERNE Antreprenoriat în universități EXTINDEREA OPORTUNITĂȚILOR DE DEZVOLTARE A COMPETENȚELOR STUDENȚILOR ÎN ACTIVITĂȚI DE INFORMARE ȘI DOCUMENTARE  EDUFOR COMPENTENCE! AGENDĂ FINALĂ CONFERINŢĂ „INGINER ANTREPRENOR - O NOUĂ PROVOCARE PENTRU STUDENŢI” București, 19 iunie 2015 Comunicat de presă referitor la Conferința cu tema  „INGINER ANTREPRENOR - O NOUĂ PROVOCARE PENTRU STUDENȚI”